Inga Grencberga. "Sestā sieva"

Ingas Grencbergas debijas romāns "Sestā sieva" kļuvis par kaismīgu diskusiju avotu un izpelnījies arī recenzentu uzmanību.Grāmatā izmantoti ieraksti no autores dienasgrāmatas, kas saplūdināti ar izdomātiem stāstiem un notikumiem.Vienīgi autorei ir zināms, kuri notikumi šajā stāstā ir īstenība un kuri ir izdomāti! Taču simtprocentīga patiesība ir tā, ka autore, tāpat kā grāmatas varone Alise, ir sestā sieva. Raidījumā tad tiekamies ar pašu Ingu Grencbergu.

Rolanda Bula. "Sīnāja kalna lieta"

Rolanda Bula, īstajā vārdā Rolande Bebere, ir juriste, kas līdz izdienas pensijai strādājusi Valsts policijā dažādos amatos, arī par izmeklētāju, kas piešķir ticamības elementu visiem rakstnieces kriminālromāniem. Rolanda Bula ir Tukuma literātu apvienības biedre, piedalījusies Tukuma un Kurzemes prozas lasījumos. 2018. gadā pabeigusi Literārās akadēmijas Prozas meistardarbnīcu.Pirmais autores kriminālromāns “Klusēšanas varā” iznāca 2014. gadā, “Brīvmūrnieka trīs vēlēšanās”, kas izdots 2015. gadā, pieskaitāms satīriskajiem romāniem, pagājušajā gadā autore iepriecināja lasītājus ar "Stopētāju lietu". Savukārt jaunajam romānam īpašu dziļumu piešķir pirms tā rakstīšanas veiktā izpēte,  lai ticamāk atveidotu izjūtu, kāda rodas sektā, apmeklējusi kādas netradicionālās draudzes sanāksmes. "Grāmatu stāstos" - saruna ar autori Rolandu Bulu.

Monika Makinērnija. "Dzīves ceļojums"

Monika Makinērnija ir pasaulē augsti novērtēta autore. Viņa ir dzimusi Austrālijā, un viņas darbi tulkoti 12 valodās. 2019. gadā Monika Makinērnija veikala Booktopia aptaujā ievēlēta Austrālijas iecienītāko rakstnieku desmitniekā, kas liecina par izcilu autores spēju labprātīgi nozagt lasītāju sirdis un tās sasildīt. Ekscentriskā Lola Kvinlena dodas savā dzīves ceļojumā un paņem līdzi mazmeitu un mazmazmeitu. Vairāk nekā sešdesmit gadus pēc emigrēšanas uz Austrāliju viņa izpilda slepus doto solījumu un atgriežas Īrijā – savā dzimtenē. Pilnskanīgi realizēta ideja par to, kā būtu, ja būtu! Ar grāmatu iepazīstina Līga Āboma.