Raidījumā - rezumējums par "Latvijas Literatūras gada balvas 2021" laureātiem: Inguna Daukste-Silasproģe vērtē Amandas Aizpurietes dzejoļu krājumu “Pirms izvākšanās” un Marta Pujāta “ej nu ej”, aktieris Raimonds Celms - Andra Kalnozola romānu "Kalendārs mani sauc", dzejniece Daina Sirmā - par žūrijas darbu.

Kristofs Onodibio (Christophe Ono-dit-Biot) ir franču žurnālists un rakstnieks. Ikdienā viņš strādā nedēļas izdevuma Le Point kultūras nodaļā, kā arī vada literāros raidījumus radio France Culture un franču televīzijas kanālā TF1.

Latviešu valodā izdoti arī viņa romāni "Ienirt" un "Ticēt brīnumainajam". Onodibio daiļradi vienlīdz atzinīgi novērtējuši gan lasītāji, gan literatūras kritiķi. Kā uzsver pats autors, viņš rakstījis romānu, lai pasaule neaizmirstu Mjanmas politisko līderi Aunu Sanu Su Či. Pagājuši gadi, mainījušies režīmi, taču cīņa par brīvību un demokrātiju arvien uzbango no jauna.

"Dzīve ir vēl skandalozāka par romāniem," raksta Kristofs Onodibio. "Tā ir viens brīnišķīgs skandāls!" uzsver grāmatas tulkotāja Vineta Berga.