Inguna Bauere “Jānis Lūsēns Trešais”.
Rakstniece Inguna Bauere latviešu lasītājus visbiežāk uzrunā kā Latvijas kultūrvēstures personību portretētāju. To vidū ir Kārlis Skalbe, Atis Kronvalds, brāļi Kaudzītes, Juris Neikens un Andrejs Pumpurs. Grāmatā “Jānis Lūsēns Trešais” autore pievērsusies ievērojamas mūsdienu personības dzīvei. Ar sev raksturīgo vērību pret dzimtas hronikām autore palikusi uzticīga ieradumam ar iztēles palīdzību sīki izsekot aprakstāmās personības senču gaitām. Grāmatu veido rakstnieces personisks, sirsnīgs, tomēr iespējami objektīvs skatījums uz savu novadnieku, kurš šogad atzīmēs savu 60 gadu jubileju.
 

Zanda Bērziņa-Radziņa “Esi man vajadzīgs”.
"Cilvēkam vajag suni, katram cilvēkam noteikti vajag suni! Šis Regīnas Ezeras grāmatas nosaukums Zandai Bērziņai Radziņai vienmēr bijis stingrs dzīves moto. Tā ir viņas pasaules lietu kārtība. Šodien, kad gandrīz desmit gadi vadīti starp suņiem, kuri cilvēkiem kaut kādu iemeslu dēļ nav bijuši vajadzīgi, šos trīs vārdus Zanda lasa dažādās intonācijās. Apgalvojuma formā šie vārdi tiek teikti visretāk. Suni vajag tam cilvēkam, kuram dzīvnieks nav tikai liela mīlestība, bet arī atbildība.
 

Džesika Barija “Brīvais kritiens”.
Džesika Barija ir pseidonīms kādai populārai amerikāņu rakstniecei. Brīžos, kad Barija neraksta, viņa aizraujas ar skriešanu un grāmatu lasīšanu. Rakstniece dzīvo Londonā kopā ar savu vīru un diviem burvīgiem kaķiem. Emocionālais, satricinošais un neaizmirstamais trilleris “Brīvais kritiens” guva tūlītējus panākumus.Tulkots jau 18 valstīs un kļuvis par ļoti apspriestu grāmatu: tas ir aizraujošs romāns par divām spēcīgām sievietēm, kurām jāpārvar neiedomājami apstākļi, lai glābtu savu un mīļoto dzīvību.