Literatūra Gunitai Lagzdiņai ir ne tikai sirdslieta, bet arī sirdsdarbs – viņa daudz lasa, koriģē un rediģē citu autoru darbus jeb, kā pati teic, slīpē dārgakmeņus. Romāns “Pareizs laiks” ir liepājnieces otrais romāns. 2021. gadā dienasgaismu ieraudzīja viņas debijas romāns “Lāde vaļā”, izdevniecības “Zvaigzne ABC” romānu konkursa laureāts. Pirms tam pie lasītājiem nonākuši stāstu krājumi “Spēlītes” (2017) un “Ieraudzīt varavīksni” (2019). Liega Piešiņa tikās ar grāmatas autori.


Vijas Laganovskas romānā "Viltus saules" neparasti savijas dažādi laikmeti (1915.–2017. g.) kādas dzimtas un tās līdzcilvēku dzīvē, līdztekus vēsturisko notikumu iepazīšanai ikvienam lasītājam liekot pārdomāt, vai arī mēs paši neesam pakļāvušies viltus sauļu un viltus dievu mānīgajam vilinājumam. Raidījuma viešņa - rakstniece, dzejniece, tulkotāja, izdevēja Vija Laganovska

Ciklā "Vērtē lasītājs" - par aktiera un režisora Jura Strengas un kinorežisores un žurnālistes Ilonas Brūveres kopīgi veidoto grāmatu "Mana grāmatvedība"