"Es atradu laimi. Dzidra Ritenberga"

Aktrises un kinorežisores Dzidras Ritenbergas memuāri jeb atmiņu pieraksti tapuši ilgākā laika posmā, vairāk nekā desmit gadu garumā. Tie vēsta par bērnību dzimtajā Kurzemē, darbu teātros un kino, kā arī par personīgās dzīves priecīgajiem un skumjajiem līkločiem. Par grāmatu sarunājamies ar teātra zinātnieci Edīti Tišheizeri.

Ilze Veisbārde. "Ēd laimīgs"

Ilze Veisbārde vienmēr darbojusies radoši – gan mārketinga jomā, gan organizējot šaurākam un plašākam ļaužu lokam domātus sarīkojumus. Šajā pavārgrāmatā atradīsiet daudz kārdinošu ideju gan ģimenes svinību galdam, gan pārbaudītas un Ilzes kulināres talanta cienītāju aprobētas garšas. Viņa dāsni dalās ar receptēm un tās ļauj kaut nedaudz iejusties arī svētku gaisotnē. Raidījumā - saruna ar grāmatas autori llzi Veisbārdi.

Meirs Šalevs. "Balodis un zēns"

"Balodis un zēns" ir fascinējošs romāns, kas ietver divus mīlas stāstus, ko šķir pusgadsimts. Stāsts par divu jauniešu attiecībām Izraēlas Neatkarības laikā tajā cieši savijies ar vēstījumu par mūsdienu notikumiem tūrisma gida, putnu vērotāju pavadoņa Jaīra Mendelsona dzīvē.