Šoreiz uzzinām ko vairāk par vilka tēlu "Latvju dainās", bet 4. dzimšanas dienā satiekamies ar jauniešu folkloras studiju "Banga".

1. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā "Latvijas Grāmatu izstādes 2020" ietvaros Rakstnieku viesistabā notika Dr. hab. philol. Beatrises Reidzānes zinātniskās monogrāfijas "Latviešu tautasdziesmu semantika. Vilka tēls "Latvju dainās"" atvēršana. Svinīgajā sarīkojumā piedalījās pētījuma autore, viņas kolēģi no Latviešu folkloras krātuves, apgāda "Zinātne" pārstāvji, kā arī dziedāja folkloras kopa "Vilcenes". Kad domapmaiņa par vilka tēlu bija notikusi, monogrāfijas eksemplāri parakstīti un ziedi saņemti, "Etnovēstis" aicināja grāmatas autori Beatrisi Reidzāni uz nelielu sarunu. Grāmatu meklējiet grāmatu apgādā "Zinātne" jeb interneta vietnē zinatnesgramatas.lv!

Lai atskatītos gan uz kopā piedzīvoto, gan arī ielūkotos tuvākā un tālākā nākotnē, pēc aizvadītā četrgades koncerta kultūras telpā "Autentika" "Etnovēstis" uz sarunu aicināja jauniešu folkloras studiju "Banga". Ar grupas jauniešiem Elīnu Elleri, Elīnu Krimu, Ilgu Vālodzi un Jāni Jātnieku sarunājas Madara Rone. Par "Bangas" aktualitātēm plašāk skatiet "Bangas" feisbuka lapā!