Šajā raidījumā ir vēlēšanās ielūkoties vasaras notikumos! Tā kā daudzi ikgadēji sarīkojumi pārcelti uz nākamo gadu, tad šai vasarai kultūras pasākumu ziņā ir visas iespējas būt neparastai un pārsteigumu pilnai.

Šāda sajūta radās, parunājot par šī laika sniegtajām iespējām ar komponistu, Ērmaņu muižas saimnieku Uģi Prauliņu, kurš "Etnovēstīm" pavēstīja gan par jūlijā gaidāmo Etnonakti, gan arī par saviem koncertiem kopā ar etnodziedātāju un mūziķi Birutu Ozoliņu. Sarunā atskatījāmies arī uz Ērmaņu muižā nesen aizvadīto ģitārista Matīsa Čudara un klavesīnistes Ievas Salietes tiešraides koncertu, lieku reizi atminoties to, ka viss ir atkarīgs tikai no mums pašiem!

Tātad 11. jūlijā Ērmaņu muižā gaidāms Uģa Prauliņa solo tiešraides koncerts, savukārt 25. jūlijā būsit laipni aicināti dejot, muzicēt un visādi citādi kopā būt ikgadējajā Etnonaktī. Par visu plašāk šeit!

Savukārt Uģa Prauliņa un Birutas Ozoliņas etnodueta koncerti gaidāmi pašā Jāņu dienā 24. jūnijā deju un mūzikas festivālā "Būtība" - www.butiba.lv, kā arī 5. jūlijā www.lielaisdzintars.lv un 17. jūlijā latgalesgors.lv.