Pagājušonedēļ V Starptautiskā Austrumu mākslas un mūzikas festivāla "Rumi Fest" ietvaros Rīgā norisinājās Turcijas kultūras dienas.

Šajā laikā interesentiem bija iespēja tuvāk iepazīt tieši Mevlevī kultūras mantojumu, apmeklējot gan lekciju ciklu, gan kaligrāfijas meistaru mākslas izstādi un meistardarbnīcu.

Turcijas kultūras dienu noslēdzošajā koncertā “Tradicionālā Mevlevī mūzika un Osmāņu laikmeta mūzikas tradīcijas” klātesošas bija arī "Etnovēstis", kurām vairāk par koncertu, kā arī par minēto Mevlevī mākslas izstādi, ko Rīgas Kongresu namā ir iespēja aplūkot līdz 1. oktobrim, vairāk stāstīja Austrumu kultūras centra pārstāve Daina Ozoliņa. Vairāk par visu rumifest.lv.

Savukārt nākamnedēļ no 18. līdz 22. septembrim Rīgā norisināsies pirmais "Brazīlijas – Baltijas festivāls". Tā laikā notiks gan koncerti, gan meistarklases. Par koncertiem vairāk stāstīsim nākamajā raidījumā, bet, tā kā uz meistarklasēm jāpiesakās jau tagad, tad nedaudz par to, ko būs iespēja tajās uzzināt un apgūt "Etnovēstīm" stāsta festivāla rīkotāja Solandža Karlauskis. Vairāk par koncertiem un to, kā pieteikties uz meistarklasēm, uzzināsit arī, ieskatoties "Brazilian Baltic festival" feisbuka lapā.