Klāt Meteņi – ziemas aizvadīšanas vai pavasara gaidīšanas svētki. Katru gadu muzikāli rosīga šajā laikā ir etnogrupa "Ogas", kas šogad svin piekto dzimšanas dienu, izdodot pirmo albumu "Laikarati" un aicinot uz koncertu fon Stricka villā jau sestdien, 10. februārī, pulksten 16.00. Raidījumā "Etnovēstis" viesojamies "Ogu" mēģinājumā, lai uzzinātu ko vairāk par šo skaisto notikumu. 

Koncertā "Kaladū" piedalīsies arī ansamblis "Stiprās sievas" un vokālās studijas "Tev un man" audzēkņi. Sadarbība ar "Stiprajām sievām" ap Meteņu laiku "Ogām" jau kļuvusi par tradīciju, un šis gads nebūs izņēmums. "Stiprajās sievās" dzied arī Dace Melbārde, un tieši viņa bijusi iniciatore albuma "Laikarati" izdošanai. Tajā iekļautas dažādu gadskārtu, kā, piemēram, Meteņu, Lieldienu, Jāņu, Miķeļu, Mārtiņu, Ziemassvētku, tautasdziesmu apdares.

Grupa "Ogas" dibināta 2017. gadā, taču, skaitot gadus, tā saucamie "tukšie" gadi ierobežojumu laikā atskaitīti nost, tādēļ arī tiek svinēta tieši piektā dzimšanas diena. Savukārt "Stiprās sievas", kuru vadītāja ir Igeta, vienojoties šajā kopīgajā koncertā, svinēs desmitgadi.

Pārraides noslēgumā ieskatāmies, kur un kādi notikumi vēl gaidāmi Meteņu nedēļā.