No 19. marta sešiem vakarā līdz 20. marta sešiem rītā Katlakalna Tautas namā norisināsies nebijis notikums, proti, ikviens aicināts piedalīties pirmajā Lielajā Stāstu naktī.

"Etnovēstis" Katlakalnā viesojās jau pagājušonedēļ un par gaidāmo sarīkojumu aprunājās ar tā organizētāju Guntu Sauli un Katlakalna Tautas nama vadītāju Aiju Vitmani. Kā "Etnovēstīm" skaidro Gunta Saule, tad stāsti būs daudzi un dažādi,  savukārt Lielās Stāstu nakts galvenā tēma – Stiprā sieviete – izvēlēta saskaņā ar Pasaules stāstniecības dienu. Katlakalna Lielās Stāstu nakts sarunas noslēgumā Gunta iepazīstināja ar galveno stāstnieku iedvesmotāju – Mēness Stāstnieku, kurš rūpēsies, lai katram klātesošajam Stāstu naktī atmiņā ataustu kas pastāstāms. Stāstu naktī neizpaliks arī dziedāšana un dancošana, būs ieradušies vijolnieki no Igaunijas, kā arī visas nakts garumā būs iespēja krāsot olas, tikai jāņem līdzi krāsošanas materiāli, kā arī šis tas ēdams naksniņām. Vairāk informācijas par Katlakalna Lielo Stāstu nakti - folklorasbiedriba.lv.

Arī par citiem pavasara saulgriežu sagaidīšanas pasākumiem uzzinām šajā raidījumā, bet ar Lieldienu dziesmu “Spīdi sauleite” mūs iepriecina grupa “Tautumeitas”.