Līdz 16. janvārim Latviešu Folkloras krātuves digitālais arhīvs garamantas.lv aicina pieteikties izbraukuma semināriem. "Etnovēstis" lūdz Unu Smilgaini pastāstīt nedaudz vairāk gan par folkloras krātuves izbraukumiem, gan par garamantas.lv piecu gadu pastāvēšanas laikā paveiktajiem darbiem.

Izbraukuma semināram pieteikties aicināti etnogrāfiskie ansambļi, folkloras kopas, koru, deju kolektīvi un citi tradicionālās kultūras kolektīvu dalībnieki, rakstot uz e-pastu garamantas@lulfmi.lv, norādot pārstāvēto kolektīvuvai organizāciju, kā arī vēlamo semināra laiku un vietu. Vairāk informācijas garamantas.lv

No 18. janvāra ir iespēja apmeklēt etnodziedāšanas nodarbības pie etnomuzikoloģes Asnates Rancānes. Nodarbības  notiks katru piektdienas vakaru 18:00 Saulkrastos AMIL SPA. Pieteikšanās un vairāk informācijas, rakstot uz e-pastu asnate_rancane@hotmail.com. Gaidīti gan tie, kam dziedāšana ir pilnībā jauns izaicinājums, gan arī tie, kam jau ir sava dziedāšanas pieredze koros, folkloras kopās vai kur citur. Vairāk uzzinām no Asnates.