Šajā raidījumā atskatāmies uz tradicionālo deju un mūzikas festivāla "Rijas balle" norisi, kā arī vēstām par Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Mūsdienu mūzikas festivāla "deciBels" koncerta Ethno+Jazz Vol.6 tapšanu.

2. oktobrī tiešsaistē norisinājās tradicionālo deju un mūzikas festivāls "Rijas balle". Visas dienas garumā bija iespēja iesaistīties meistarklasēs, ekspertu diskusijās, uzzināt jaunākās atziņas no pētījuma, kā arī 4 stundu garumā baudīt danču mūziku no visām trim Baltijas valstīm. Tagad visu meistarklašu, lekciju, diskusiju un pašas balles ieraksti ir pieejami Festivāla Youtube kanālā, kurā, aicinot ielūkoties pašiem, piedāvājam nelielu skanisku kopsavilkumu.

No 4. līdz 8. oktobrim Rīgā, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un Rīgas mākslas telpā jau septīto reizi norisinās JVLMA Mūsdienu mūzikas festivāls "deciBels". Kā nemainīga vērtība festivālu 8. oktobrī noslēgs etnodžeza koncerts. Par koncerta Ethno+Jazz Vol.6 tapšanu tad arī aprunājāmies ar JVLMA Džeza mūzikas katedras vadītāju Indriķi Veitneru, kā arī pašiem mūziķiem – džeza mūzikas un etnomuzikoloģijas studentiem.

Koncertu Ethno+Jazz Vol.6 dzirdēsim 8. oktobrī 19:00 vakarā Rīgas Mākslas telpā.