23. maijā pulksten 18 Latvijas Radio 1. studijā pirmo reizi kopā uzstāsies džeza kvartets "Auziņš. Ūsitalo. Poišs. Arutjunjans" jeb četri spilgti džeza mūzikas pārstāvji - saksofonists Kārlis Auziņš, pianists Tuomo Ūsitalo (Uusitalo), kontrabasists Toms Poišs un sitaminstrumentālists Ivars Arutjunjans, kuru dažādie pasaulīgie ceļi šobrīd krustojas Latvijā.

Lai gan mūziķi ir savstarpēji pazīstami un tikušies citos muzikālos projektos, šī būs viņu pirmā kopīgā tikšanās uz skatuves. Skanēs kvarteta dalībnieku – Kārļa Auziņa, Ivara Arutjunjana un Tuomo Ūsitalo oriģinālmūzika, kā arī Žana Sibēliusa, Telonija Monka un Kīta Džareta melodiju aranžējumi.

Koncertu vadīs un ar mūziķiem sarunāsies Anete Ašmane, jau šobrīd savā autorprogrammā "Džeza impresijas" uz plašāku interviju aicinot sitaminstrumentālistu Ivaru Arutjunjanu. Sarunas gaitā - gan par 23. maija koncertu Latvijas Radio 1. studijā, gan paša Ivara muzikālo ceļu, muzicēšanas un skaņveides principiem, uzticēšanos mūzikā un mūzikas radīšanu.