Šoreiz raidījumā atceramies Juri Mutuli – klarnetistu un saksofonistu, kurš novembra sākumā devās mūžībā. Viņa dzīves lielā aizraušanās un mīlestība bija mūzika – pūtēju orķestrī, ansambļos, diksilendā un bigbendā, uzstājoties kopā ar dažādiem solistiem un veicot ierakstus…

1978. gada 23. oktobrī ar pavēli nr. 43 Juris Mutulis tiek pieņemts darbā profesionālajā pūtēju orķestrī “Rīga”, un tur nostrādā līdz pat 2009. gada 30. septembrim – vairāk nekā 30 gadus. Paralēli ikdienas darbam orķestrī Juris sauca kopā kolēģus un muzicēja neformālos orķestra ansambļos, kur atklājās viņa vadītāja un nošu sagādnieka talants. Tāpat bija vairāki ansambļi, kas atskaņoja diksilenda un svinga mūziku.

Raidījumā savās atmiņās dalās Jura bijušie kolēģi, klarnetisti un saksofonisti Indriķis Veitners un Edmunds Brīvkalns, Evilena Protektore sazvanās ar dziedātāju Olgu Pīrāgs, kas arī muzicējusi kopā ar Juri, bet paša mūziķa balsi dzirdam, pateicoties Dāvim Eņģelim, kurš divas reizes pie viņa viesojies. Protams, klausāmies arī mūziku.