26. septembrī satiksimies ar partiju pārstāvjiem, savukārt 19. septembra raidījumā Māras Rozenbergas un Oresta Silabrieža viesi ir pieci dažādi kultūras jomu pārstāvji: Laikmetīgās mākslas muzeja fonda valdes locekle Elīna Vikmane, JRT aktieris Vilis Daudziņš, apvienības "Kvadrifrons" aktieris Jānis Kronis, Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons un interneta žurnāla satori.lv galvenais redaktors Henriks Eliass Zēgners.
Uzklausām sarunbiedru gaidas un bažas par izdzīvošanu ziemas sezonā, ieskatāmies partiju pirmsvēlēšanu programmās un meklējam tajās jēdzienu 'kultūra', brīnāmies par zemo kultūras jēdziena izpratni un kultūras nošķiršanu no ikdienas dzīves, atsaucamies uz satori.lv publicētajem Olgas Procevskas, Venta Vīnberga un Kārļa Vērdiņa tekstiem (pilsoniskās apziņas nepietiekamība, dzīvošana blefa situācijā, augstākās izglītības zemais līmenis), pieskaramies latviešu valodas nēsāšanai un diskutējam par jauniešu ieinteresēšanu vēlēšanu jautājumā (un Saeimas rasola pagatavošanā).
Raidījuma vainagojumā pieci sarunbiedri uzdod jautājumus partiju pārstāvjiem, kas būs "Meistara Knehta" viesi 26. septembra raidījumā.