Sestdienas rītā viesojamies pie iluzionistiem Daces un Enriko Pecolli topošajā Brīnumu muzejā un iluzionisma teātrī "Mystero", kurš atrodas bijušā kinoteātra "Liesma" telpās Vienības gatvē 30, Rīgā. Te Pecolli ģimene - Dace, Enriko un viņu dēls Dante - kopā ar palīgiem čakli darbojas kopš februāra.

Plānots, ka divu stāvu 530 kvadrātmetrus plašajās telpās atradīsies lielā zāle ar 300 sēdvietām, kā arī burvju triku veikals, klubs, kurā notiks triku un teātra apmācības - semināri, lekcijas, darbnīcas, kā arī Brīnumu muzejs.

Iecere paredz, ka muzeja pamatekspozīcijā būs skatāmi Pecolli divdesmit gadus krātā burvju skatuves mākslas priekšmetu, atribūtikas, plakātu un interaktīvo ilūziju objektu kolekcija, kurā senākie eksponāti ir no 18.gadsimta sākuma.

Ekspozīcijā apvienoti vairāk nekā 120 gadus seni plakāti, burvju lampas un antīki burvju triku komplekti no Francijas, Anglijas, Vācijas, Itālijas un ASV. Izstādē nozīmīga daļa būs veltīta arī izglītojošajiem materiāliem.

Durvju vēršana publikai iecerēta šī gada 3. oktobrī ar fantastisku, brīnumu pilnu teātra atklāšanas pasākumu. Lai realizētu ieceri, mākslinieki ir uzsākuši pūļa finansējuma kampaņu, aicinot ikvienu sniegt savu atbalstu idejas īstenošanā.