17. augustā pulksten 18 Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" uz krāšņu un dejisku ritmu ietvertu solokoncertu festivālā “Liepājas vasara” aicina viena no pieprasītākajām latviešu pianistēm – Agnese Egliņa.

Šim koncertam pianiste briedusi un gatavojusies jau ilgāku laiku, jo solokoncerts viņai patiešām ir svētki, kurus Agnese Egliņa aicina baudīt kopā, klausoties J.S. Baha Franču svītu un Alberto Hinasteras kaismīgās Argentīniešu dejas, kā arī Jāņa Mediņa Ziedu svētkus un Kārļa Lāča jauno tango.

Lai smeltu spēkus ražīgajam augustam, kurā Agnese Egliņa sniegs vēl trīs koncertus, pianiste baudījusi radošu atpūtu gan Latvijā, apceļojot Kurzemi, gan arī Spānijā, jau ceturto gadu sniedzot kamermūzikas meistarklases.

Sarunas gaitā vairāk uzzinām par koncertu Rīgas Mākslas telpā, kas notiks 22. augustā, izstādes “Jūgendstils Rīgā. Kolekcijas desmitgade” ietvaros, par gaidpilno viesošanos Ventspils jaunajā koncertzālē "Latvija" 21. augustā, kur Agnese Egliņa muzicēs kopā ar vijolnieci Paulu Šūmani un dziedātāju Nataliju Ritter no Krievijas, atklājot Alīdas Vānes Starptautisko mūzikas festivālu, kā arī par koncertu "Ķeniņš un vēstules" 27. augustā "Lielajā dzintarā", kopā ar flautisti Lieni Denisjuku-Straupi, sitaminstrumentālisti Elīnu Endzeli un muzikologu Dāvi Eņģeli kopīgi šķirstot Ķeniņa rakstītās vēstules.