Tikko klajā nācis latviešu psihedēliskā roka grupas The Bad Tones debijas albums Is It Good Enough? Orests Silabriedis piedāvā gan šī albuma pirmatskaņojumu "Klasikas" ēterā, gan sarunu ar diviem no četriem grupas dalībniekiem - Albertu Levicu un Edvardu Broderu. 

The Bad Tones ir dabas un blūza iedvesmots psihedēliskā roka kvartets no Rīgas, ko raksturo sapņainas ģitāras un viļņainas balsis. Grupas sastāvā spēlē Edvards Broders (pie taustiņiem, ģitāras un balsī), Kalvis Sležis (aiz bungām un augstākais atbalsta vokāls), Rūdolfs Ozols (ģitāra, taustiņi un vidējais atbalsta vokāls) un Alberts Levics (basa frekvencēs un viļņainākais vokāls). 

Pirms nosaukuma maiņas grupa bija pazīstama kā The Pink Elephant.

Is It Good Enough? ir sajūtu albums, kas ar vieglumu aiznes klausītāju sapņu pasaulē. Albumu veido 13 kompozīcijas, kuras savā starpā saista atmosfēriskas pārejas, tādējādi sasaistot šķietami atšķirīgas emocijas un skaņdarbu faktūras.

Albuma atvēršanas koncerts notiks 12. augustā Torņakalna privātās vidusskolas pagalmā.

Par visu plašāk - sarunā, kuras gaitā Edvards Broders uzsver: "Psihedēliskais roks nav konkrēts žanrs. Tas vairāk ir prāta stāvoklis. Rakstot lirikas šim albumam, domājām par 21. gadsimta cilvēka problēmām - kāpēc jauniem cilvēkiem ir depresija, veģetatīvā distoonija, kāpēc daudzi sadeg savos darbos un nespēj panest stresa līmeni. Tā ka šī ir izlāde uz āru.

Pietiek! Nomierināmies! Mums nav nevienam nekas jāpierāda

- šo mūziku mēs radām sev, šī mūzika ir mums, tā necenšas neko pierādīt. Kā jau arī Alberts teica - mūzika mūzikas pēc."