Gaidot Ziemassvētku vakaru, kopā ar "Klasiku" aicinām doties ziemas ceļā! Visupirms kopā ar britu mūziķiem braucam Mocarta kamanās – par kučieri ir Nevils Meriners. Tad ceļabiedros – Mārtiņa Brauna un Māras Cielēnas "Sniedziņš" Ņujorkas latviešu kora, kā arī koru "Balsis", "Balta", "Fortiuss" un mūsu operas kamerorķestra un diriģentes Lauras Padegas-Zamuras sniegumā.

Pēcāk – Inermeco no zviedra Lāša Erika Larsona svītas "Ziemas pasakas". Spēlē Jenšēpingas Simfonietta Vorena Grīna vadībā.

Tad – Artura Maskata aranžētā Līroja Andersona melodija "Brauciens kamanās" Ditas Kalniņas, Viestura Jansona, Rīgas Doma zēnu kora, Latvijas filharmoniķu un diriģenta Mārtiņa Klišāna ierakstā, bet pēc tam arī Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris autora vadībā atskaņo Petera Saula "Kamaniņas".

Dodoties tālāk ziemas ceļā, satiekam Uldi Stabulnieku – skan "Sniedziņa dziesma" ar Pētera Zirnīša vārdiem.

Puusstunda ziemas ceļā izskan ar Edgara Lipora miniatūru "Lausks" koklētāju ansambļa "Balti" priekšnesumā un Jāņa Lūsēna dziesmu ar Kārļa Krūzas vārdiem "Ziemas ceļā", ko dzied Ance Krauze, Zigfrīds Muktupāvels un spēlē instrumentālā grupa autora vadībā.