Aizejošo gadu aizvadot, tā atlikušās stundas "Klasikā" vadām ar laba vēlējumiem un mūziku, kas šim brīdim labi piestāv.

Liene Jakovļeva izvēlējusies mūziku, kas savas popularitātes dēļ, iespējams, kādam šķiet jau pārlieku daudz skanējusi un dzirdēta tik bieži, ka savu pirmreizīguma brīnumu līdz ar to zaudējusi. Tāpēc Antonio Vivaldi "Gadalaikiem" šoreiz citāds skanējums, labi zināmo ietērpjot jaunās drānās.

2012. gadā vācu izcelsmes britu komponists Makss Rihters veica jaunu ceļojumu Vivaldi "Gadalaiku" mūzikā. Un tapa pārkomponēti Vivaldi "Gadalaiki" – "Vivaldi Recomposed".

Makss Rihters intervijās stāstījis, ka Vivaldi mūziku iemīlējis jau bērnībā. Tad, gadiem ejot un pieredzei krājoties, aizvien biežāk to dzirdējis iepirkšanās centros, reklāmās, mobilo telefonu zvanos. Un apjautis, ka šis šodienas fons ir radījis teju vai negribēšanu sastapties ar sev tik mīļo mūziku. Tā radusies doma tai rast jaunu skanējumu, pieliekot klāt paša rokrakstu, citādas krāsas un nedzirdētas nianses. Pamatu – Vivaldi Gadalaiku nemirstīgo mūziku – protams, cieņpilni saglabājot.

Šoreiz Maksa Rihtera pārkomponēta skan "Ziema" un "Pavasaris". Kopā ar Birmingemas simfonisko orķestri šajā ierakstā vijolnieks Francisko Fullana.