Latvijas Radio kora koncertuzvedums “Imants un Ziedonis” pirmizrādi piedzīvoja 2013. gada 15. maijā Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā. Idejas autors un mākslinieciskais vadītājs bija Sigvards Kļava, režisors - Uģis Brikmanis.

Uzveduma pamatā ir Imanta Kalniņa dziesmas un Imanta Ziedoņa dzeja, arī Ziedoņa dzejoļi un pārdomas autora balss ieskaņojumā. Abus meistarus saistījusi sadarbība oratorijā “Dzejnieks un nāra” un operā “Spēlēju, dancoju”, abu sadarbība dokumentēta arī filmā “Pūt, vējiņi”. Uzvedumā iekļauti fragmenti no oratorijas “Dzejnieks un nāra”, dziesmas “Mīlestība divreiz neatnāk”, “Visskaistākās ogas pasaulē”, “Buramdziesmiņa”  un citas. Dziesmām aranžējumus veidoja Andris Sējāns, Kaspars Zemītis un Emīls Zilberts. Mūzika mijās ar Imanta Ziedoņa balss ierakstiem – dzejoļa lasījumu un esejiskām pārdomām jeb jēdzienu spēlēm, kas ierakstītas Latvijas Radio 2003. gadā, godinot dzejnieku 70. dzimšanas dienā.

Kopā ar Latvijas Radio kori un kora solistiem Gundegu Krūmiņu, Ivetu Apini un Jānis Strazdiņu uzvedumā piedalījās arī dziedātājs Renārs Kaupers, flautists Andis Klučnieks, vijolnieks Aleksejs Bahirs, ģitārists Kaspars Zemītis, kontrabasists Jānis Stafeckis, sitaminstrumentālists Ivo Krūskops un pianists Aldis Liepiņš.

Sigvarda Kļavas izvēlētie Ziedoņa pārdomu jēdzieni ir bērni (draudzīgums, kas jāpēta), pilsēta (šis lielais cietums), province (aizdžungļojusies teritorija iepretim Rīgai kā ģeniālai vai idiotiskai galvai ar mazām, tizlām rociņām un kājiņām), pavasaris (prasts, nepatīkams gadalaiks), laiks (kustības skaitlis), ceļš (ir jāiet, kamēr gudrība sāk nākt caur pēdām), vēstules (jābūt ļoti kulturālam cilvēkam, lai rakstītu vēstules), draugi (esmu pārāk egocentrisks, lai komentētu šo jēdzienu) un, protams, taureņi – šīs Ziedoņa apbrīnotās netveramās, efemerās būtnes.