Latvijas Radio fonotēkā rodams ar 1994. gada vasaru datēts dubulttvarts, kas atgādina grandiozu starptautisku projektu Šveicē pirms 25 gadiem - Pjēra Huvilāra un Sema Deivisa kopīgi veidoto muzikālo izrādi „Čaturanga” (Chatouranga). Izrādē piedalījās pustūkstotis mūziķu no visas pasaules, toskait ap 100 dalībnieku no Latvijas – jauktais koris Sonore, solisti Antra Bigača, Aivars Krancmanis, Bruno Egle un četri desmiti Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķu.

Šī veiksmes stāsta pirmie pavedieni meklējami pie Edgara Račevska 1987. gadā dibinātā jauktā kora Sonore, kas savu starptautisko panākumu gaismā  tika pamanīts un noskatīts Montrē un Fribūras festivālā. Sagatavošanās darbi, arī konkurss uz trim solistu vietām, noritējaRīgā, lai, nonākot notikuma vietā, viss jau tikšķētu kā kārtīgs Šveices pulkstenis un norisinātos tikpat aizraujoši, kā to norāda jau pats nosaukumā liktais šaha spēles priekštecis - „čaturanga”.

Vēstījuma par draudzību, mīlestību un saprašanos kulminācijā kopā ar klausītāju tūkstošiem izskan fināla himniskais dziedājums „Pasaules bērni” (Children of the World). Līdz ar izrādes muzikālajiem fragmentiem šajā pārraidē atmiņu stāstos kavējas solistu godā nonākušie dziedātāji Antra Bigača un Aivars Krancmanis, kā arī pats šīs starptautiskās sadarbības iniciētājs maestro Edgars Račevskis