3. maijā par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā virknei talantīgu laužu piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis.

Sveicot itin visus ordeņa ieguvējus, "Klasikai” īpašs prieks par muzikālās pasaules čaklajiem darboņiem, kuri to saņēmuši.

Triju Zvaigžņu ordeņa III šķira piešķirta un par ordeņa komandieri iecelta vijolniece Baiba Skride.

Triju Zvaigžņu ordeņa IV šķira piešķirta un par ordeņa virsnieku iecelts kontrtenors Sergejs Jēgers, komponisti Mārtiņš Brauns un Ēriks Ešenvalds.

Ordenis piešķirts un par ordeņa virsnieci iecelta Latvijas Nacionālā baleta vadošā baleta soliste, baleta repetitore Viktorija Jansone, Latvijas Nacionālā baleta vadošais baleta solists, horeogrāfs Raimonds Martinovs, operdziedātājs Kārlis Miesnieks, Latvijas Nacionālās operas orķestra galvenā koncertmeistare, vijolniece Svetlana Okuņa.

Ordenis piešķirts un par tā kavalieri iecelta arī ilggadējā Rīgas Horeogrāfijas skolas klasiskās dejas pedagoģe Indra Lapšina, ilggadējā Latvijas Nacionālās operas un baleta Biļešu realizācijas daļas vadītāja Elga Skane, mūzikas pedagogs, kordiriģents un virsdiriģents Jānis Dzintars Sprancmanis.

Sveicot visus Triju Zvaigžņu ordeņa saņēmējus, šajā stundā lai klausāmies Mārtiņa Brauna un Ērika Ešenvalda mūziku, kontrtenora Sergeja Jēgera kristāldzirdro balsi, Kārļa Miesnieka vīrišķīgo dziedājumu, vijolnieču Svetlanas Okuņas un Baibas Skrides spēli, un mūziku, kuras plūdumu vada diriģenta Jāņa Sprancmaņa izteiksmīgais žests.