Viens no leģendārākajiem mūziklu pasaules notikumiem 20. gadsimtā bija divu labāko draudzeņu uzstāšanās izsmalcinātajā, akadēmiskās mūzikas skaņu pārpildītajā Kārnegija zālē 1962. gadā. Šīs draudzenes nu jau uzskatām par absolūtām mūziklu leģendām - Kerola Burneta un Džūlija Endrūsa.

Piedāvājam iespēju nedaudz piedalīties šajā vērienīgajā, ļoti izklaidējošajā, bet vienlaicīgi arī augsti profesionālajā iestudējumā, kurā blakus spēcīgām vokālām spējām un talantam izskan arī absolūtas muļķības. Tas lieliski reprezentē arī abu dziedātāju draudzību: ikreiz, kad abas satiekas, neviena nespēj iztikt bez kāda smieklīga komentāra vai ķēmīgas sejas izteiksmes.

Skan gan populāras mūziklu melodijas, gan arī dziesmas "Do-re-mi" no mūzikla "Mūzikas skaņas" parodija:

Jebkurš muļķis var doties uz skolu un iemācīties gammu. Katrai notij mēs esam atraduši šausminošu skaņu: ding-dong - tā zvana zvans; ņam-ņam - tā mēs sakām, kad ēdam; ho-ho-ho - tā skan Ziemassvētku vecīša smiekli

Kā pati Džūlija un Kerola dzied vienā no pirmajiem šova numuriem: "Mēs esam tikpat izcils tandēms kā cīsiņi un sinepes!"

Kerolas Burnetas lomā "Klasikā" iejūtas Inga Saksone, bet viņas labākā draudzene - Džūlija Endrūsa - ir Anna Marta Burve.

***