Pirmoreiz radio "Klasika" ēterā -  īsi pirms Garīgās mūzikas festivāla izskaņas klajā nākušais albums Credo ar piecu komponistu - Riharda Štrausa, Svena Dāvida Sandstrēma, Olivjē Mesiāna, Ambroža Čopi un Mateja Kastelica - garīgajiem opusiem, kurus ieskaņojis Valsts akadēmiskais koris "Latvija" Māra Sirmā vadībā, bet klajā laidusi britu ierakstu firma Hyperion.

Albumu noslēdz slovēņu komponista Mateja Kastelicas Credo, par kuru Māris Sirmais stāsta: "Pirms pieciem gadiem biju žūrijas priekšsēdētājs diriģentu konkursā Slovēnijā. Mani ir ļoti grūti pārsteigt ar jaunu mūziku tā, ka tās skaistuma dēļ esmu gatavs nomirt, un šādu brīnumu toreiz dāvināja Slovēnijas Mūzikas akadēmijas koris, kurš izpildīja Mateja Kastelica darbu Credo".

Albumā iekļauta arī Riharda Štrausa "Vācu motete" un "Vakars", Svena Dāvida Sandstrēma "Četras mīlestības dziesmas" ar Bībeles tekstiem, piektā daļa "Slavinājums Jēzus mūžībai" no Olivjē Mesiāna 1940. gadā radītā kvarteta "Laika galam" vācu muzikologa un diriģenta Klitus Gotvalda veiktā aranžējumā jauktajam korim, kā arī slovēņu komponista un diriģenta Ambroža Čopi kompozīcija "Viņš vēlas debesu drānas" ar īru dzejnieka Viljama Batlera Jītsa dzeju.