"Garšīga robežu saplūšana" - tā par klasikas un 20. gadsimta vidus Amerikas džeza saskarsmi, kas dzirdama 2022. gada augustā klajā nākušajā albumā Quiet City, saka trompetiste Elisone Bolsoma, ar kuru kopā šajā ierakstā muzicē orķestris Britten Sinfonia.

Ārona Koplenda darbs Quiet City ("Klusā pilsēta"), no kura aizgūts albuma nosaukums, Bolsomai bijis tuvs jau kopš jaunības. Pirmo reizi viņa to dzirdējusi 17 gadu vecumā, saprotot, ka tieši tāda kā šajā darbā, ir viņai tuvā trompetes skaņa. Koplenda darbu viņa jau sen vēlējusies ieskaņot, tagad sapratusi, ka ir īstais brīdis.

Džordža Gēršvina "Rapsodija blūza stilā", kas Bolsomai bijis vislielākais tehniskais izaicinājums, šajā albumā skan Saimona Raita aranžējumā. Viņa gribējusi saglabāt klavieru partiju, jo tā ir svarīga šī darba sastāvdaļa, bet pievienot vēl trompeti, radot sarunu starp trompeti, klavierēm un orķestri.

Hoakina Rodrigo "Aranhuesas koncerts" un Kurta Veila My Ship skan aranžējumā, ko Mailsam Deivisam veidojis Gils Evanss (Gil Evans).