Ierakstu kompānijā SKANI martā klajā nācis jauniešu kora "Balsis" un diriģenta Inta Teterovska ieskaņotais Raimonda Paula mūzikas albums "Dziesmas par Latvijas upēm" ar Ineses Zanderes dzeju. 

Šis ir pirmais ierakstu kompānijas SKANI albums ar Raimonda Paula mūziku un pirmais, kurā dzirdams jauniešu koris "Balsis" –  viens no Latvijas labākajiem amatierkoriem. Albumā ieskaņots mazāk zināms Raimonda Paula a cappella kordziesmu cikls "Dziesmas par Latvijas upēm" ar Ineses Zanderes dzeju. Kā īpaša klātbūtne un papildinājums līdzās mūzikai albuma pēdējā skaņu celiņā "Upju lirika" skan paša maestro klavierspēle un dzeja autores lasījumā. 

Šis R. Paula un I. Zanderes kordziesmu cikls kora "Balsis" izpildījumā skanējis koncertos jau agrāk, taču albumā mūzika ieskaņota pirmoreiz. Kora mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis par dziesmu cikla ierakstu vēsta: "Šis ir ļoti gaidīts albums. Nu jau ir vairāki kora sastāvi, kas ir dziedājuši ciklu "Upju dziesmas". Nemitīga sastāva maiņa ir jauniešu koru specifika, bet tā rada arī jaunas muzikālās idejas. Un tas ir brīnišķīgi, ka katru reizi katra dziesma atklājas no jauna – citā krāsā, citā sajūtā. Esmu priecīgs un pateicīgs jauniešiem, ka viņi uzticas latviešu kormūzikai un ne tikai grib, bet arī spēj iedziļināties un izcili atskaņot to. Man ļoti patīk veidot jaunu repertuāru, bet pie šī cikla mēs atgriežamies regulāri un turam to kora pamatrepertuārā."

Albuma Dziesmas par Latvijas upēm ieraksts veikts 2021. gada nogalē Rīgas Reformātu baznīcā skaņu režisora Normunda Slavas vadībā. Inta Teterovska vadīto "Balsu" un solistu - Viktorijas Pakalnieces, Arvja Ostrovska, Lauras Elizabetes Godiņas un Dārtas Bērziņas - dziedājumā skan deviņas miniatūras: "Salaca", "Gauja", "Lielupe", "Ogres siciliāna", "Irbe", "Venta", "Daugava", "Aiviekste. Jāņu rīts" un "Upju lirika".