Veram vaļā nacionālās ierakstu kompānijas "Skani" tikko klajā laisto albumu, kurā Marģera Zariņa mūziku ieskaņojusi Ieva Parša (mecosoprāns), Aigars Reinis (ērģeles), kamerorķestris Kremerata Baltica un diriģents Andris Veismanis.

Tvartā iemūžināta "Partita baroka stilā", Carmina antica, Pirmais koncerts ērģelēm un kamerorķestrim Concerto innocente, Otrais koncerts ērģelēm un kamerorķestrim Concerto triptichon un "Četras japāņu miniatūras" Kristapa Pētersona instrumentācijā. Pirms mūzikas - saruna ar diriģentu Andri Veismani.

"Tātad – komponista mūzikas vitalitāte un konsekventā polistilistika nebūt neizslēdz arī visnopietnāko emociju spektru. Marģeris Zariņš ir jautrs, atraktīvs, viegli ironisks, asprātīgs. Un tajā pašā laikā viņš ir arī izaicinošs. Groteskie pavērsieni atsedz cilvēciskas pieredzes drāmu un norāda uz realitāti, kura ir skarba, neparedzama, antihumāna. Atcerēsimies Entonija Bērdžesa (vai tikpat labi Hannas Ārentes) uzdoto jautājumu par varmācības ģenēzi: “Kas jums visiem lēcies? Mēs studējam šo problēmu, sasodīts, esam noņēmušies ar to jau gandrīz veselu gadsimtu, jā, tomēr netiekam ne no vietas”. Atcerēsimies Staņislava Lema solāristikas pētnieku nepatīkamo pārsteigumu, atklājot, ka saprātīgais Okeāns izdomājis paeksperimentēt ar viņiem pašiem." (Armands Znotiņš)