Holandiešu kontrabasista Rika Stoteina un Karaliskā Concertgebow orķestra kamersastāva Camerata RCO albums Doppio espressivo klajā laists 2022. gadā un par to 29. oktobra raidījumā "Orfeja auss" ar studijas viesi – komponistu un kontrabasistu Raivi Misjunu - diskutē raidījuma vadītājs Orests Silabriedis.

Ko nozīmē albuma nosaukums Doppio espressivo ar papildnorādi „dubultkoncerti zemajiem instrumentiem”? Un nozīmē tas - divkārši jeb dubultizteiksmīgi! Šajā albumā atrodams Antonio Vivaldi Dubultkoncerts čellam, kontrabasam, stīgām un b. c. solminorā, kas oriģinālā ir diviem čelliem, kā arī Dubultkoncerts  čellam un fagotam ar stīgu orķestri miminorā, aranžējumā kontrabasam un fagotam. Divkāršs izteiksmīgums noteikti attiecass arī uz Džovanni Botezīni Duetu klarnetei un kontrabasam, klarnetes partiju liekot spēlēt fagotam, un papildinot šos duetus ar jaukiem Džovanni Botezīni un Heinriha Vilhelma Ernsta kompozīciju aranžējumiem stīgām ar vienu vai diviem sulīgi solējošiem kontrabasiem.

Kontrabasa spēles entuziasts, Amsterdamas konservatorijas un Roberta Šūmaņa Diseldorfas Mūzikas augstskolas profesors Riks Stoteins sadarbībai kā solistus aicinājis somu čellistu Johannesu Rostamo, franču kontrabasistu Olivjē Tjerī, kā arī holandiešu fagotistu Bramu van Sanbēku.