Veram vaļā vācu dziedātājas un aktrises Ūtes Lemperes albumu "Tikšanās ar Marlēnu", kura rašanās vēsture ir ļoti saistoša.

1987. gadā, kad Ūte Lempere Parīzē saņēma Moljēra balvu par Sallijas lomas atveidojumu mūziklā "Kabarē", kritiķi bija sajūsmā  un mēdza viņu salīdzināt ar Marlēnu Dītrihu. Tad nu Ūte, kura visu mūžu bija apbrīnojusi vācu leģendu, bet nekad viņu dzīvē nebija satikusi, uzdrošinājās aizsūtīt viņai pastkarti, zinādama, ka slavenā aktrise dzīvo turpat netālu, 12. Avēnijā, un savā vēstījumā atvainojās par tik lielu mediju uzmanību un šo jau pieminēto līdzību.

Pēc kāda laika Marlēna Dītriha Ūtei piezvanījusi un šī telefona saruna ilgusi veslas trīs stundas, kuru laikā aktrise esot paspējusi atklāt daudz nianšu gan par savu dzīvi, darbu un stilu, gan mīlestību uz dzejnieku Rilki, sarežģītajām attiecībām ar Vāciju, bēdām, aizraušanos.

Uz šīs telefonsarunas balstīts arī albuma muzikālais materiāls, kurā Ūtei Lemperei izdevies vienlaikus iemiesoties gan savā, gan arī Marlēnas Dītrihas ādā.

Šo dzīvesstāstu veido 16 dziesmas, no kurām daļa arī labi zināmas kā Dītrihas repertuāra pērles.  Tās šeit ieguvušas jaunu ietērpu, pateicoties oriģinālam aranžējumam, profesionāļu piesaistei, no kuriem jāatzīmē džeza kvintets Vana Gīringa vadībā un stīgu orķestris Martina Gelnera vadībā.