Pirmoreiz Latvijas Radio 3 "Klasika" ēterā -  komponistes Indras Rišes (1961) jaunākais (pēc skaita ceturtais), pilnībā ērģeļdarbiem veltītais albums Trumpets of Angels, ko 2020. gadā izdevusi Latvijas Komponistu savienība, Latvijas Mūzikas Informācijas centrs un SKANi.

Marutas Rubezes sarunā ar komponisti - par sastapšanos ar ērģelēm tuvplānā studiju laikā JVLMA (prof. M. Švinkas klavierklasē un paralēli pie L. Bulavas, kā arī P. Plakida kompozīcijas klasē un paralēli pie T. Dekšņa), kā arī studiju laikā dzimušo interešu kopību un radošo sadarbību ar komponisti un ērģelnieci Ligitu Sneibi.

Albumā līdzās titulskaņdarbam „Eņģeļu taures” (2011) arī senāki opusi:  „Attālumi” I un II  flautai un ērģelēm (1992, flauta Anete Toča), „Mijiedarbība” flautai un ērģelēm (1999, flauta Imants Sneibis), „Saules apmirdzētie” (2001) un „Uguns rituāls” ( 2007), kuru vidū, Raiņa un Aspazijas jubilejas gadu sagaidot, komponēts cikls mecosoprānam un ērģelēm „Dziesmas par laimi” (2014), jau sākotnējā iecerē ar domu par Ingas Šļubovskas-Kancēvičas balsi, kurai Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcas akustikā pie ērģelēm Ilona Birģele.