Šā gada rudenī Kultūras menedžmenta centrs “Lauska” izdevis folkloras grupas “Laiksne” nu jau sesto mūzikas albumu “Ko zinu gaidīt”. Tajā apkopotas trīspadsmit tautas dziesmas par sievietes mūža ritējumu, sākot ar piedzimšanu, uzaugšanu, jaunības dienām un gatavošanos precībām. 

“Ko zinu gaidīt? Drusku zinu, drusku ne. Dzīve būtu garlaicīga, ja mēs visu zinātu uz priekšu,” tā albuma pieteikumā saka grupas dalībnieki. “Jauno albumu esam auklējuši veselus trīs gadus, meklējot dziesmas nošu pierakstos, teicēju arhīvos un draugu pulkā. “Laiksnes” skanējums ir mūsu visu grupas dalībnieku kopdarbs - radīts ar gaišu smaidu, klausāms ar vieglumu!”

Albums “Ko zinu gaidīt” ierakstīts studijā “GEM plus” (skaņu režisors Gatis Gaujenieks), piedaloties grupas dalībniekiem Baibai Indrēvica, Dinai Liepai, Laumai Garkalne, Imantai Nīgalei, Vinetai Romāne, Kasparam Indrēvicam un Gatim Gaujeniekam, kā arī viesmāksliniekiem dziesmā “Es piedzimu pie māmiņas” – Ilgai Reizniecei un “Laiksnes” bērniem Elizabetei Miltiņai un Jumai Gaujeniecei.