Pirmoreiz LR3 ēterā - 2020. gadā gadā firmā DECCA izdots angļu klasiķa Edvarda  Elgara mūzikas albums ar vokālo ciklu "Jūras ainavas" un simfoniskajām skicēm "Falstafs" Elīnas Garančas, Berlīnes valsts kapelas un Daniela Barenboima ierakstā.

Diska priekšvārdā  Entonijs Bērtons (Anthony Burton) raksta:

""Jūras ainavas" radītas 1899. gada vasarā pēc panākumiem bagātā variāciju "Enigma" atskaņojuma, kas atnesa komponistam nacionālu atzinību. Cikls tika radīts pēc Norfolkas un Norvičas triennāles festivāla pasūtījuma, tā pirmatskaņojums notika autora vadībā un tajā soliste bija Klāra Bata (Clara Butt). Šis skaņdarbs rakstīts tam laikam neierastā formā, proti, dziesmu cikls balsij un orķestrim ar dažādu autoru dzeju, kuru vieno kopīga jūras un piejūras tematika. Elgars radījis meistarīgus naksnīgās jūras tēlojumu "Jūras miega dziesmā" ar Rodena Noela dzeju, plosošus vētras skatus ap Kapri salu otrajā daļā "Patvērumā Kapri" ar komponista sievas Alises Elgaras vārdiem, okeāna plašuma ainas ar Elizabetes Baretas Brauningas vārsmām dziesmā "Sabata rīts pie jūras", Ričarda Barneta dzejoļa iedvesmotas eksotiskas ainas ceturtajā ainavā "Tur, kur koraļļi guļ "un niknu viļņu šķelšanos pēdējā dziesmā "Peldētājs" ar Lindseja Ādama Gordona dzeju. Pēdējā dzejoļa atmiņās par senu mīlas dēku ir muzikālas atsauces uz cikla pirmo un ceturto daļu, radot cikla vienotību."

Otrs jaunajā albumā iekļautais Edvarda Elgara skaņdarbs ir simfoniskas studijas orķestrim "Falstafs". 1913. gadā, kad ritēja darbs pie "Falstafa", Elgars kādā  intervijā atzina: "Domāju, ka šī darba rakstīšana man dara vairāk prieka nekā jebkura cita mūzika, ko jelkad esmu komponējis. Stundas, ko pavadu to radot, sniedz man daudz laimes." Darbs paša autora vadībā tika atskaņots tā paša gada rudenī Līdsas festivālā. Darbs gan tika diezgan vēsi uzņemts, bet drīz vien tika atskaņots arī Londonā un Mančestrā.

Edvarda Elgāra simfoniskās skices Falstafs opus 68, do minorā, ir stāsts par tautā iemīļotu pašpārliecinātu, muļķīgu resnvēderi Falstafu, kura tēlu radījis Šekspīrs, un kuru, līdzīgi Verdi, Edvards Elgars tērpis košās krāsās. Šī komiskā neveiksminieka gaitas komponists atainojis vienpadsmit spilgtās ainās.