Klausīsimies Latvijas Radio rezidences ansambļa – trio ART-i-SHOCK pirmo albumu, kas klajā nācis Latvijas Nacionālajā ierakstu kompānijā "Skani" šoruden. Tajā latviešu laikmetīgo kamermūziku pārstāv Platona Buravicka „Voltāža”, Georga Pelēča „Pieneņu lauks”, Andra Vecumnieka Valse Art-i-Shosk, Lindas Leimanes Silhouettes. Behaviours, Riharda Dubras „Rudens kaislības” un Kristapa Pētersona „Z.I.E.M.A” – kas visi arī veltīti šim trio. Jā, ir arī bonus track – Jāņa Ķirša aranžējumā Zigmara Liepiņa „Ķiršu lietus”.

            Raidījumu ievadīs Māras Šubas saruna ar ART-i-SHOCK mūziķēm Gunu Šnē, Agnesi Egliņu un Elīnu Endzeli – par mūziku, par ierakstu procesu, par sadarbību ar komponistiem un skaņu režisoru Normundu Šnē, par brīnišķīgo iespēju būt Latvijas Radio vēsturē pirmajam rezidences ansamblim.

Jaunā albuma vaļā vēršanas svētki, kas 13. novembrī notika Latvijas Radio I studijā, vēlreiz piedzīvojami šeit.

Svētdien, 19 novembrī, jaunajam albumam būs veltīts arī raidījums "Orfeja auss", kurā ART-i-SHOCK un komponistu veikumu vērtēs komponists Jānis Petraškevičs, pianists Rihards Plešanovs un mūzikas žurnālists Orests Silabriedis