Džeza mūzikas izdevniecības Jersika Records paspārnē 2019. gada rudenī klajā nāca apvienības Endless Roar skaņuplate Rush Hush.

Endless Roar ir starptautisks mūzikas projekts, kurā apvienojušies kontrabasists Staņislavs Judins, lietuviešu saksofonists Arvīds Kazlausks un amerikāņu multimākslinieks Džekins Pusons.

Anna Veismane tikās ar apvienības mūziķiem Arvīdu Kazlausku un Džekinu Pusonu.

Endless Roar darbību sāka 2014. gadā, savā mūzikā iekļaujot ambientās, drone, post-rock un frīdžeza estētiku, kā arī koncertos uz vietas veidojot vizuālu video priekšnesumu. Apvienību sākotnēji veidoja Latvijā dzīvojošie Arvīds Kazlausks un  Džekins Pusons (Jachin Pousson), bet vēlāk viņiem pievienojās arī Staņislavs Judins.

Albums Rush Hush ierakstīts Rīgā, un mūziķi ierakstā šoreiz izmanto analogos instrumentus – kontrabasu, bariton un soprānsaksofonus, kas papildināti ar Looper efektu pedāļiem, un bungas. Analogi veikts arī pats ieraksts - uz lentas skaņu režisora Vara Kurmiņa vadībā.

Albumu Rush Hush paši mūziķi raksturo kā toņu poēmu, kurā apspēlē bipolaritātes tēmu – vienā plates pusē reflektējot pilsētas ikdienai raksturīgo intensitāti un mežonīgumu, bet otrajā meditējot par laukiem un dabai piemītošo plašumu un tajās sastopamajām tekstūrām.

"Mēs netiecamies ignorēt mūzikas likumus, bet kopā radām paši savus likumus, vadoties pēc tā, kā katrs atsevišķais mirklis mūzikā izvēršas pilnā krāšņumā. Mums patīk šāda veida pieeja, jo tā izaicina klausīties daudz radošāk un izdomas bagātāk.

Mēs ielūdzam arī klausītājus albuma klausīšanās procesā spēlēt šo radošo lomu, kopā ar mums atklājot savu stāstu un gūstot savu pieredzi,"saka Džakins Pusons.