Nacionālā ierakstu kompānija "SKANi" 2020. gada novembrī klajā laida klajā albumu ar trimTālivalda Ķēniņa skaņdarbiem, kas līdz šim nav tikuši ieskaņoti un izdoti.

Jauno albumu ieskaņojis Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris diriģenta Andra Pogas vadībā. Tajā iekļauti: Koncerts pieciem sitaminstrumentālistiem un orķestrim (solisti - Mikus Bāliņš, Elvijs Endelis, Elīna Endzele, Guntars Freibergs un Ernests Mediņš); Vijolkoncerts (solo - Eva Bindere), kā arī skaņdarbs Beatae voces tenebrae simfoniskajam orķestrim.

Lai arī dzimis Latvijā, Tālivaldis Ķeniņš par savu komponistu tiek uzskatīts arī Kanādā. Pēc kompozīcijas studijām Latvijas Konservatorijā pie Jāzepa Vītola, Otrā pasaules kara beigās Ķeniņš devās uz Parīzi. Tur viņš turpināja muzikālo izglītību Parīzes konservatorijā (Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse de Paris), kas allaž bijis viņa ilgotais sapnis. Vēlāk emigrēja uz Kanādu, kur kļuva par vienu no ievērojamākiem komponistiem, pedagogiem un mūzikas dzīves darboņiem. Bijis Toronto Universitātes profesors un Kanādas Komponistu līgas prezidents. Dibinājis Toronto latviešu koncertu asociāciju un, kolīdz Latvija 1991. gadā atguva neatkarību, bija viens no pirmajiem trimdas komponistiem, kurš aktīvi darbojās pie kultūras saišu atjaunošanas ar dzimteni. 1995. gadā Tālivaldim Ķeniņam piešķirts Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieka gods un 2005. gadā komponists saņēma Lielo Mūzikas balvu par mūža ieguldījumu.