Albumu Elemental Masterpiece Aleksejs Bahirs ieskaņoja Vāgnera zālē, trijās un četrās kārtās slāņojot pats sevi. Pieciem skaņu celiņiem nosaukumi ņemti no spēles Magic: the Gathering kāršu nosaukumiem.  Šis ir skaņu ierakstu nama un domubiedru apvienības "Bm/C" jeb "Brīvās mūzikas centrs" pirmais tvarts, un tas pieejams tikai digitālajā vidē. 

Staņislavs Judins par "Bm/C": "Mēs esam domubiedri, kas regulāri satiekas brīvās improvizācijas sesijās. Mūziķi pārstāv dažādas mūzikas pasaules: akadēmisko, džezu un folkloru.

Mūs vieno doma, ka improvizējot iespējams atrast savu unikālo muzikālo valodu.

Daļa domubiedru improvizācijā rod jaunus eksperimentus, citi uztver to kā komponēšanas veidu, vēl citi kā meditāciju, kas ļauj atbrīvoties no ikdienas rūpēm, un pat kā garīgo praksi.
Brīvo improvizāciju praktizēju kopš 2008. gada, un Aleksejs vienmēr ir atbalstījis mani un ar aizrautību bijis gatavs piedalīties visos eksperimentos. Vēlāk atkal ar lielu Alekseja atbalstu sākām pulcēties arvien biežāk un arvien plašākā sastāvā. Tāpēc ir ļoti nozīmīgi, ka tieši Alekseja albums ir pirmais "Bm/C" izdotais darbs.

Šobrīd aktīvie domubiedri ir Aleksejs Bahirs, Konstantīns Paturskis, Svens Vilsons, Edgars Cīrulis, Ēvalds Lazarevičs, Ēriks Miezis un Staņislavs Judins."