Pirmoreiz Latvijas Radio 3 "Klasika" ēterā - 2022. gadā ierakstu firmā Alpha Classics paspārnē klajā nāci albumus ar Albana Berga vokālajiem cikliem un Gustava Mālera Ceturto simfoniju aranžējumā balsij un kameransamblim. Ierakstā piedalās - Barbara Hanigana (soprāns), Raūls Stefani (baritons), Camerata RCO un diriģents Rolfs Verbēks. Camerata RCO – unikāls kameransamblis, kura sastāvā ir Karaliskā Concertgebouw orķestra mūziķi, toskait - altu grupas koncertmeistare Santa Vižine no Latvijas.

Uz albuma vāka likts fragments no austriešu gleznotāja Kolomana Mozera gleznas "Vīrieša kailportrets" dzeltenā un zilā krāsā, tapis ap 1913. gadu. Albuma atslēgvārds ir Sehnsucht – ilgas, ilgošanās, par to albuma grāmatiņā raksta Barbara Hanigena:

"Sehnsucht - tik svarīgs vārds Vīnē, Fin de siècle periodā, tas ir teju netulkojams.

Vārdi "ilgas", "skumjas", "alkas", "nostalģija" un "melanholija" pastāv tuvā nozīmju tīklojumā, bet tomēr ir vēl kas cits. Vajadze būt tur, kamēr atrodies šeit. Alkas būt ar kādu, kas atrodas tālumā. Ilgas pēc kaut kā neiespējama. Zaudējums, kas aiz sevis atstāj tikai bezgalīgas ilgas.

Kad pandēmijā, sevišķi ap 2020., 2021. gadu, mūziķi un klausītāji nevarēja dalīties dzīvā atskaņojumā, veidojās kolektīva sajūta, ko citādi nevar nosaukt, kā vien ar šo daudzslāņaino vācu vārdu – sehnsucht. Koncerta ieraksts iesākumā tapa straumēšanas formātam, bet šis sevišķajam brīdim 2021. gada pavasarī piemita noteiktas kvalitātes, kuru dēļ mēs nolēmām to iemūžināt ilgtermiņā."