TRIO PALLADIO –  trīs izcili solisti, visi Lielās mūzikas balvas laureāti, liela mirdzuma zvaigznes, kas spoži spīd katra pati par sevi un kopā veido nopietnu, augsta līmeņa  atskaņotājmākslas vienību. Trio sastāvā spēlē vijolniece Eva Bindere, čelliste Kristīne Blaumane un pianists Reinis Zariņš. Viņu sniegumu raksturo konceptuālas programmas, atklājot arī Latvijā mazzināmu klaviertrio repertuāru, dziļi pārdomātas interpretācijas un īpaša, intuitīva savstarpēja saprašanās, kas jūtama trio saspēlē.

Aizvadītajā gadā Trio Palladio bija koncertzāles “Cēsis” rezidences ansamblis un veidoja vairākas jaunas programmas, atskaņojot tās gan Latvijā, gan arī ārpus tās, valsts simtgades svētku nedēļā uzstājoties slavenajā Vigmora zālē Londonā, tiešajā ēterā Britu raidstacijā BBC 3, kā arī Vitolda Ļutoslavska koncertstudijā Varšavā.

Raidījumā - gan ansambļa dalībnieku Kristīnes Blaumanes un Reiņa Zariņa teiktais, koncertzāles "Cēsis" mākslinieciskās vadītājas Ineses Zagorskas viedoklis par sadarbīnu un mūzikas kritiķu vērtējumi.