2019. gada 24. aprīlī mūžībā devusies pianiste un viena no 20. gadsimta labākajām Latvijas koncertmeistarēm Inta Villeruša, no kolēģu puses dēvēta par revolucionāri Latvijas koncertmeistaru vidē. Ilgus gadus māksliniece bijusi koncertmeistare arī Latvijas Radio. 

"Ekspansīva līdz neprātam. Sirsnīga līdz augstkvēlei. Nesaudzīga kā bārdas nazis. Profesionāle līdz kaulam," - tā Intu Villerušu raksturojis Orests Silabriedis.

"Klasika" no visas sirds pauž dziļu līdzjūtību pianistes ģimenei, kolēģiem, audzēkņiem, draugiem un talanta cienītājiem.

Lai gaišs ceļš Mūžībā!

Bet lai vēl mirkli pabūtu kopā ar mākslinieci un kavētos atmiņās par viņas vitālo personību, aicinām noklausīties Sandras Ņedzveckas veidoto "Benefici", kas tapa pērn septembrī, sveicot mākslinieci 75. gadskārtā...

---

2018. gada 23. septembrī 75. dzimšanas diena pianistei Intai Villerušai. Sirsnīgajā jubilejas pārraidē atmiņās dalās un Intu Villerušu jubilejā sveic viņas meita pianiste Sana Villeruša, kādreizējās studentes, pianistes un pedagoģes Ilze Treija un Lelde Paula un partneri kamermūzikā - dziedātāji Laila Grietēna, Kārlis Miesnieks un vijolnieks Uldis Viesturs Sprūdžs.