"Lielās mūzikas balvas 2020" nominanti kategorijā „Gada jaundarbs”:

Arturs Maskats “Vasaras sapņi”, pirmatskaņojums 13. septembrī Dzintaru koncertzālē – Lusiana Mančīni (mecosoprāns), Hugo Tičati (vijole, atskaņojuma vadītājs) un kamerorķestris Kremerata Baltica;

Pēteris Vasks Sestais stīgu kvartets, pirmatskaņojums 3. oktobrī Dzintaru koncertzālē –  stīgu kvartets Artemis;

Uģis Prauliņš “Mesa un interlūdijas L’homme armè”, pirmatskaņojums 20. decembrī Latvijas Radio 1. studijā – vokālā grupa Ars Antiqua Riga, Kaspars Majors un Vairis Nartišs (sakbuts/ baroka tromboni), Jānis Pelše (ērģeles), Uģis Prauliņš (taustiņinstrumenti).

Ierakstos no 13. janvāra preses konferences Lielās mūzikas balvas žūrijas vārdā nominantus paziņo un raksturo muzikologs, žurnālists un publicists Armands Znotiņš.

Līdzās ieskandētajiem skaņdarbiem - arī sarunu fragmenti: no Intas Zēgneres intervijas ar Hugo Tičati, Lusianu Mančīni un Arturu Maskatu "Pa ceļam ar "Klasiku"" 10. IX, muzikologu Māras Šubas un Borisa Avrameca atsauksmes par Artura Maskata jaundarba pirmatskaņojumu Ilgas Augustes veidotajā raidījumā "Post factum" 19. septembrī, Artemis kvarteta mūziķes, vijolnieces Vinetas Sareikas (LR 1 10. X) un komponista Pētera Vaska (LR 1 1. X) stāstītais raidījumā "Kultūras rondo" un sarunā ar Intu Pīrāgu "Klasikā" 3. oktobra koncerta tiešraides starpbrīdī, arī komponista Armanda Skuķa, vijolnieka Anti Kortelainena un čellistes Māras Botmanes iespaidi par Pētera Vaska Sesto stīgu kvartetu Intas veidotajā raidījumā "Post factum" 10. oktobrī, fragmenti no Ilzes Mednes "Rīta intervijas" ar vokālās grupas Ars Antiqua Rīga vadītāju Pēteri Vaickovski 20. XII un fragments no Uģa Prauliņa stāstītā "Rīta intervijā" 2019. gada 27. X.