28. jūlijā dzimšanas dienā sveicinājām dziedātāju Ingu Šļubovsku-Kancēviču, bet 31. jūlija vakarā tiekamies ar viņu raidījumā "Benefice".

Inga Šļubovska-Kancēviča pārsteidz ar repertuāra dažādību: nupat maijā spoži nodziedāja galveno Norīnas lomu Gaetāno Doniceti operas „Dons Paskvāle” jauniestudējumā, īpašu uzmanību pievērš laikmetīgajai kamermūzikai (un šajā laukā to pasakaini apliecina nesen izdotais ierakstu albums „Gaismā…”). Komponisti rada mūziku īpaši viņas balsij, kā arī vēl citu balss krāsu un noskaņu Inga klausītājiem piedāvā, bieži uzstājoties baznīcās ar izcilākajiem Latvijas ērģelniekiem.

Sarunā - par pirmajiem un tagadējiem vokālajiem skolotājiem, labākajiem koncertmeistariem, kamermūziku, bērnību un īpašām skudriņām, kas pārņem ķermeni, atskaņojot Jurjānu Andreja kantātes „Tēvijai” solo posmu „Lūgšana”. Uzzinām arī par skaistajiem uzveduma „Dons Paskvāle” tērpiem, atceroties arī mulsinošākus tērpu mākslinieku piedāvājumus. Ar aizrautību Inga stāsta arī par Norīnas tēlu un atzīst, ka vislabāk viņai patīk koķetu sieviešu lomas.