17. oktobrī "Klasika" viesojas Daugavpilī pie profesionālā pūšamo instrumentu orķestra "Daugava" dibinātāja, diriģenta Raimonda Igolnieka, lai sveiktu viņu 70.dzimšanas dienā, atcerētos darbus un nedarbus, studiju laiku Maskavas konservatorijā, parunātu par dzīvi Latgalē, priekiem un vilšanos...

Gada skaitlis ar sešinieku galā ir daudzu Latvijas mūzikā un atskaņotājmākslā dižu vīru dzimšanas gads: Jānis Ivanovs, brāļi Jurjāni, Romualds Kalsons, Imants Kalniņš, Pēteris Vasks, Raimonds Pauls, Uldis Sprūdžs…un tā varētu skaitīt vēl un vēl. Viens no Latgales mūzikas dižvīriem ir profesionālā pūšaminstrumentu orķestra Daugava dibinātājs, diriģents, pedagogs, aranžētājs un Daugavpils Goda pilsonis – Raimonds Igolnieks, kuru apaļā jubilejā sveicam šodien – 2016. gada 17.oktobrī.

Raimondam Igolniekam veltītajā Beneficē dzirdēsim vairākus Raimonda Igolnieka mūzikas aranžējumus, kuru viņam ir vairāk nekā tūkstotis, būs ieraksti no profesionālā pūtēju orķestra Daugava koncertiem un NBS Sauszemes un Jūras spēku orķestra albumiem Tauru skaņās kad viļņojas gaiss un "Aiz ezera augsti kalni". Kopš 1990. gada Raimonds Igolnieks bijis visu Vispārējo latviešu dziesmu svētku pūtēju orķestru virsdiriģents, un "Beneficē" skan arī lielais Dziesmu svētku orķestris šī visādi aktīvā cilvēka - Raimonda Igolnieka vadībā.