Šodien, 4. jūnijā, 50. dzimšanas dienā sveicam enerģisko, darbīgo diriģentu un pedagogu, daugavpilieti Jevgeņiju Ustinskovu!

Cienījamais mūziķis ir ļoti aizņemts cilvēks. Viņš vada ne tikai Latvijā un aiz tās robežām tālu pazīstamo kori "Daugava", sadarbojas ar Daugavpils vīru kori "Forte", vada Daugavpils 13. vidusskolas jaukto kori "Nojauta" un jauniešu vīru kori, ir Daugavpils, Krāslavas un Preiļu rajona koru virsdiriģents -

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā viņš māca veselus sešus mācību priekšmetus un spēlē arī vairākus mūzikas instrumentus!

Šīs mākas savulaik apgūtas gan Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, gan Daugavpils Universitātes doktorantūrā.

Jevgēņijs Ustinskovs ir arī vairāku zinātnisko publikāciju autors, kora darbu autors, dažādu starptautisku konkursu žūriju loceklis, kā arī kopš 2000. gada - Starptautiskā garīgās mūzikas festivāla "Sudraba zvani" mākslinieciskais vadītājs.

Ar saviem audzēkņiem un kolektīviem viņš ieguvis godalgas dažādos Latvijas un starptautiskajos konkursos, ar koncertiem uzstājies Vācijā, Austrijā, Polijā, Lietuvā, Krievijā, Zviedrijā, Ukrainā, Igaunijā, Nīderlandē, Baltkrievijā.

Darbīgā mūziķa jubilejas vakarā ne tikai baudīsim mūzikas ierakstus, kas celti no Latvijas Radio bagatīgā arhīva, bet ieklausīsimies arī sarunā ar pašu jubilāru!