EBU koru konkursa Let the Peoples sing pusfinālam Latvijas Radio I studijā veiktie vokālās grupas Anima Solla ieraksti un Intas Pīrāgas saruna ar māksliniecisko vadītāju Mārīti Puriņu un dziedātājām Annu Rudzīti un Mārīti Junitu Apsīti.

Sadarbībā ar skaņu režisoru Modri Bērziņu tika  ieskaņota Riharda Dubras kompozīcija Totus tuus, Andra Dzenīša "Rikšiem, rikšiem" un Uģa Prauliņa "Vakardziesmas".

Apsveicam vokālo grupu Anima Solla ar iekļūšanu finālā, kas notiks Barselonā š. g. 13. oktobrī Palau de la Musica Catalana!

Vokālā grupa Anima Solla ir viens no vadošajiem Latvijas vokālajiem ansambļiem – trīskārtējs Vispārējo Latviešu Dziesmu un Deju svētku Lielās balvas ieguvējs, Pasaules koru olimpiādes čempions vokālo ansambļu kategorijā, 16-kārtējs dažādu starptautisku un nacionālu konkursu laureāts. Ansamblis 1998. gadā dibināts Jumpravā, bet kopš 2007. gada ir Ogres novada Kultūras centra paspārnē. Sadarbojoties ar mūsdienu latviešu komponistiem, ir iestudētas vairākas koncetprogrammas – gan garīgā mūzika, gan latviešu oriģinālmūzika, gan tautasdziesmu apdares. Ierakstīti arī pieci albumi, galvenokārt ar Riharda Dubras mūziku, kā arī ar citu mūsdienu latviešu komponistu dziesmām, kas rakstītas īpaši Anima Solla balsīm.