Flautiste Elīna Čeprova, saksofoniste Arnita Lipska un pianiste Laura Balabane-Verkuškina ir JVLMA rīkotā konkursa "Labākais studentu kameransamblis" šīgada laureātes, un amerikāņu komponista, saksofonista Rasela Pītersona Trio ieskaņojums Latvijas Radio 1.studijā ir balva par augstajiem sasniegumiem. Ieraksta skaņu režisors ir Normunds Slava.

Mūziķes saka paldies saviem skolotājiem - saksofonistam Arvīdam Kazlauskam un pianistei Hertai Hansenai, kuri ar savu pieredzi dalījās arī ieraksta laikā. 

Tāpat jaunās mākslinieces novērtē JVLMA konkursa nozīmi. "Tā ir tradīcija, kas palīdz satikties tik daudziem jaunajiem mūziķiem," uzsver Laura Balabane-Verkuškina, kura šobrīd ir docētāja JVLMA koncertmeistaru katedrā. "Mēs nekad dzīvē īsti nebūtu saspēlējušās, ja nebūtu šī konkursa un mērķa. Tik daudz ansambļu zaudētu iespēju vispār izveidoties, tādēļ milzīgs paldies akadēmijai!"

Flautiste Elīna Čeprova, kura šobrīd studē Sibēliusa Mūzikas akadēmijā Helsinkos atzīst, ka JVLMA asociējas ar ļoti augstu kamermūzikas līmeni, kas piemīt tās pedagogiem, gan patīkamu iekšējo vidi: "Es ieteiktu visiem sastāviem noteikti piedalīties konkursā, kāpēc nē?"

Saksofoniste Arnita Lipska šobrīd vēl studē akadēmijā un arī šogad plāno piedalīties konkursā saksofonu kvarteta sastāvā: "Mūsu pedagogi paši ir spēcīgi kamermūziķi, tādēļ viņiem ir, ko nodot mums!"