Latvijas Nacionālās operas solists Rihards Millers un pianiste, LNO koncertmeistare Ērika Millere Latvijas Radio fondos ieskaņojuši Morisa Ravela dziesmu ciklu „Trīs Dona Kihota dziesmas”, kā arī Pētera Čaikovska un Franča Šūberta dziesmas. Ieraksts Latvija Radio notika 2021. gada pavasarī, kad kopā drīkstēja strādāt tikai viena „mājsaimniecība”, tādēļ tapa vairāki fondu ieraksti, kuros kopā muzicēja viena ģimene – Oskars Petrauskis un Elīna Bērtiņa, Elīna Šimkus un Vestards Šimkus, Ērika un Rihards Milleri.

„Kamermūzika ir skatītājam tuvāka, intīmāka, dziesma ir kā mazs stāsts. Arī dziedāšanas ziņā varu justies brīvāk un izjustāk,” sarunā atzīst Rihards Millers.

Ērika Millere par kopīgo sadarbību: „Rihardam ir brīnišķīgs balss tembrs, kas īpaši atklājas kamermūzikā. Tur ir gan siltums, sāpes, ilgas, prieks, citreiz ir pat grūti spēlēt, jo emocijas sit augstu vilni.”

Skaņu ieraksta režisors Normunds Slava

M. Ravels Dziesmu cikls Don Quichotte à Dulcinée  ("Trīs Dona Kihota dziesmas), teksta autors Pols Morans

Chanson romanesque. Moderato    

 Chanson épique. Molto moderato    

Chanson à boire. Allegro  

P. Čaikovskis "Neprātīgās naktis" / Ночи безумные op. 60 nr. 6, teksta autors Aleksejs Apuhtins 

P. Čaikovskis "Samierināšanās" / Примирение op. 25 nr. 1, teksta autors Nikolajs Ščerbins

F.  Šūberts "Leijerkastnieks" (Der Leiermann) no dziesmu cikla „Ziemas ceļš” (Die Winterreise)D 911 , teksta autors Vilhelms Millers