Latvijas Radio fondiem tapuši divi ieraksti – vijolniece Madara Pētersone un čellists Mario Brunello ieskaņojuši Viktorijas Poļevas duetu Ave Maria, savukārt, noneta Kremerata Lettonica interpretācijā dzirdam Džoakīno Rosīnī „Reliģiozo prelūdiju” no „Mazās svinīgās mesas”.

Viktorijas Poļevas skaņdarbā ir Johana Sebastiāna Baha un Šarla Guno mūzikas citāti, kas kopā  veido tieši šai ukraiņu komponistei raksturīgu rokrakstu. Vijolniece Madara Pētersone atzīst, ka saspēle ar itāļu čellistu Mario Brunello ir patiess māksliniecisks baudījums, duetā viņi saspēlējušies pirmo reizi. Mario čella tonis ir īpaši ekspresīvs un virstoņiem bagāts.

Džoakīno Rosīni „Reliģiozo prelūdiju” nonetam aranžējis komponists Kristaps Pētersons,  oriģinālā tā komponēta dziedātājiem, klavierēm un harmonijam. Šajā darbā Mario Brunello ir atskaņojuma vadītājs, kurš ierakstā palīdzēja noslīpēt gan tembru nianses, gan kopējo virzību.

Par sadarbību vairāku gadu garumā ar Mario stāsta vijolnieces Madara Pētersone, Zane Kalniņa un arī kontrabasists Jurijs Gavriļuks, kurš "Klasikas" studijā viesojās pirmo reizi.

Skaņu ieraksta režisors ir Varis Kurmiņš, kurš ar šiem mūziķiem Latvijas Radio koncertstudijā sastrādājies ne reizi vien.

Johans Sebastians Bahs / Šarls Guno / Viktorija Poleva (Victoria Vita Polevá)  Ave Maria  

 Madara Pētersone (vijole),  Mario Brunello (čells)

Džoakīno Rosīni "Reliģiozā prelūdija" no "Mazās svinīgās mesas", nonetam aranžējis Kristaps Pētersons

Zane Kalniņa (vijole)

Madara Pētersone (vijole)

Alīna Vižine (vijole)

Jevgenija Frolova (alts)

Katrīna Anna Pelnēna (alts)

Pēteris Čirkšis (čells)

Kristers Mārtiņš Šīmanis  (čells)

Kristaps Pētersons (kontrabass)

Mario Brunello (atskaņojuma vadītājs)