Renātes Stivriņas filosofisko ciklu balsij un klavierēm „Atbalss” ar latviešu dzejnieku – Aspazijas, Alfrēda Krūkļa, Andreja Eglīša un Intas Purvas vārdiem Latvijas Radio fondos ieskaņojusi dziedātāja Gunta Gelgote un pianiste Aija Kuzmane

Aija Kuzmane stāsta: „Es vispirms izlasīju dzeju, un man likās, kā var tik trāpīgi savirknēt to visu! Cikla nosaukums ir „Atbalss” un arī pēdējās dziesmas nosaukums arī ir „Atbalss”, turklāt komponiste Renāte Stivriņa tai pielikusi klāt Ziedoņa Purva četrrindīti:

Pie savām bērnības dienām

es gribēju ciemos iet,

Bet laikam nav mājās neviena,

Jo vārti, vārti ir ciet.

Renāte iziet cauri tik daudziem procesiem, jautājumiem un idejām līdz piecu dziesmu ciklā nonāk pie šīs četrrindes -  kā bērna ilūzijas tiek sagrautas dzīves laikā, kā dzīve pavisam citādi veidojas, Ļoti filozofisks cikls, kura noslēgumā saklausām arī cerību.”

Renāte Stivriņa Cikls"Atbalss"   

I Pa saules staru (Alfrēds Krūklis) 
II Īstā krāsa (Aspazija)  
III Mākoņu skrējējs (Aspazija) 
IV  Nav (Andrejs Eglītis) 
V Atbalss (Inta Purva) 

Gunta Gelgote – balss, soprāns

Aija Kuzmane - klavieres                       

Skaņu ieraksta režisors Varis Kumiņš