Šī gada martā čelliste Ilze Grudule Latvijas Radio fondos ieskaņojusi Johana Sebastiāna Baha trīs miniatūras čellam solo - kanonisko Prelūdiju Somažorā (no Pirmās svītas čellam solo Solmažorā BWV 1007), Sarabandu (no Ceturtās svītas čellam solo Mibemolmažorā BWV 1010) un Žīgu (no Trešās svītas čellam solo Domažorā BWV 1009). Skaņu režisors šiem ierakstiem ir Normunds Slava.

Pati Ilze Grudule sarunā atzīst, ka Baha mūzika instrumentam solo katram čellistam ir kaut kas ļoti īpašs. "Ķerties klāt Baham - tas pirmkārt ir darbs ar sevi... Tie ir daudzi gadi, kas pavadīti ar Solmažora prelūdiju. Mēģināt skatīties uz šo mūziku ar svaigu aci ir ļoti grūti. Tās ir sarežģītas un personīgas attiecības, un reizē priecīga atkal satikšanās ar Baha daudzslāņaino mūzikas valodu."

Tāpat šī gada martā Lūznavas muižā bija paredzēts programmas Magnetic Bach pirmatskaņojums, kas valstī ieviestā ārkārtas stāvokļa dēļ diemžēl izpalika, tāpēc plašākai publikai daļa no šīs programmas pirmo reizi izskanēs šovakar "Klasikas" ēterā. Šo kompozīciju-improvizāciju pamatā ir Johana Sebastiāna Baha mūzika – Prelūdija, Sarabanda un Burē, bet čella līnija šeit savijas ar Moog sintezatora un semplētajām skaņām. Šajos ierakstos Ilze Gudule muzicē kopā ar duetu Blue Divided by Blue jeb Vincentu Flikigeru (sempli) un Fredu Šapuī (moog sintezators).